Kategorie

Prohlédnuté produkty

Větrací mřížka AVD Ø 80 mm kruhová kov, černá

Skladem

3 ks

Dalap

22913

Cena vč. DPH: 118 Kč

za 1 ks

Sdílejte také na


Černá kovová větrací mřížka kruhová Dalap AVD o průměru 80 mm, se síťkou proti hmyzu, s přírubou pro montáž na kruhové potrubí, vhodná především pro domovní použití, na WC, do koupelny, kuchyně, skladu nebo garáže.

Více detailů

Rozměr 97x97mm
Příruba ano / Ø 80 mm
Materiál kov
Vnitřní rozměr 80 x 80 mm
Barva černá
Žaluzie pevná
Síťka proti hmyzu ano

Kovová větrací mřížka kruhová Dalap AVD Ø 80 mm v černé barvě s přírubou pro montáž na kruhové potrubí. Slouží pro estetické zakončení ventilačního vedení, univerzální dle místa využití. Mřížka je vhodná na WC, do koupelny, kuchyně, skladu, garáží atd. Vhodná je také pro fasádní aplikace nebo odvětrání sklepů.

Mřížka je vybavena síťkou proti hmyzu, která zabraňuje hmyzu vletu do místnosti.

Mřížka má pevné horizontální žaluzie se sklonem a díky své konstrukci se velice jednoduše čistí. Větrací mřížka je speciálně konstruovaná pro kombinaci větrání i nasávání.

Vyrobená je z pevného a vysoce kvalitního kovu s velkou teplotní odolností (od -30 °C do +100 °C), a je proto vhodná pro vnitřní i venkovní použití. Jedná se o velice kvalitní a pevné provedení. Mřížka je lehká a robustní, což zajišťuje vysokou odolnost.

Montáž:
Mřížka se připevňuje na zeď či omítku pomocí šroubů do děr nebo se spojí s potrubím stejného průměru jednoduchým zasunutím. Pro snadnější instalaci je vybavena přírubou o hloubce 11 mm.

Technické parametry:
Průměr: 80 mm
Vnější průměr: 97 mm
Barva: černá (RAL 7021)
Materiál: kov
Provozní teplota: -30 až +100 °C
Použití: venkovní, vnitřní
Montáž: na stěnu, strop

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Přejít nahoru